Úpravy zahrad a instalace Automower

Radek Šlemar autorizovaný dealer Husqvarna Automower Expert 2019 provádí kompletní instalace robotických sekaček. Součástí instalace jsou pro nás úpravy zahrad souvisejících s instalací robotické sekačky. Ve spolupráci s našimi zahradníky provádíme i zakládání nových zahrad.

Instalace robotické sekačky může být velmi jednoduchá, ale také velmi složitá záležitost. Pokud se zákazník spokojí s údržbou hlavních ploch a pravidelně se věnuje údržbě zahrady, není třeba věnovat instalaci robotické sekačky velkou pozornost. To ale není naše filozofie.

Naše filozofie instalace robotické sekačky

Radek Šlemar se při instalaci robotických sekaček zaměřuje na opravdu maximální využití vlastností robotických sekaček. Důrazem klademe na detail při instalaci přímo na konkrétní zahradě. Dost často se setkáváme s tím, že pro opravdu důslednou údržbu je třeba na zahradě více či méně úprav. Provoz robotické sekačky má specifika, která je třeba při její instalaci respektovat. Na každé zahradě se vyskytují kolizní místa.Ta je vhodné odstranit, aby byl nejen provoz robotické sekačky, ale celkový komfort údržby zahrady co nejlěpší.

Podmínky pro správnou funkci

Každá robotická sekačka neseká v celém půdorysném profilu stroje. Nedosekávání je v tomto případě konstruováno úmyslně s ohledem na bezpečnost provozu robotické sekačky. Byť je Automower Husqvarna jednou z provozně nejbezpečnějších robotických sekaček, stále jsou součástí stroje rotující žací nože. Z tohoto důvodu je třeba při instalaci brát v úvahu nutnost přejezdu mezi hranou trávníku a zpevněnou plochou. Stejně je to u pevné překážky. Snažíme se při instalaci minimalizovat množství kolizních míst mezi sekačkou a pevnou překážkou. Robotická sekačka je vybavena nárazníkem a je konstruována tak, aby při kolizi s pevnou překážkou změnila směr jízdy. My se však snažíme tyto kolize při provozu sekačky v maximální míře odstranit.

Provádíme instalace robotických sekaček nejraději buď přímo při realizaci nové zahrady, nebo realizujeme úpravy zahrad. Proto jsme spojili prodej robotických sekaček se zahradnickými pracemi. Toto spojení nám umožňuje uspokojit široké množství požadavků zákazníků. Chceme, aby robotické sekačky prováděly sekání trávy a údržbu zahrady do všech detailů a koutů zahrady

Uvažujete o robotické sekačce Automower?

Máte zájem o konzultaci na Vaší zahradě? Vyplňte kontaktní formulář, nebo zavolejte. Domluvíme schůzku přímo na Vaší zahradě a zkonzultujeme řešení přímo na míru Vám a Vaší zahradě

zpět na hlavní stránku